info@ismailbeyli.com
0312 220 00 60

Kurumsal

KurumsalTürkiye genelinde ve uluslararası platformda faaliyet gösteren, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanında global standartlara sahip İsmailbeyli  Gayrimenkul Danışmanlık ve Yatırım Uzmanlığı uzman kadrosu ile yatırımlarınıza değer katar.

Gayrimenkul değerleme konusunda bilgili, deneyimli, etik kurallara uyan ekibimizle, ekonomiyi analiz edip, sizin için piyasayı takip ediyoruz.

İnşaat sektörüne yatırım yapmak isteyen siz müşterilerimiz için, uygun arazi seçiminden hasılat paylaşımı sözleşmelerin takibine, pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesinden uygulama işleri için alanında tecrübeli mimarlık firmaları ve müteahhit firmalarının görevlendirilmesine, pazarlık sürecinden alım-satım süreçlerine kadar geniş bir yelpazede yönetim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İsmailbeyli  Gayrimenkul Danışmanlık ve Yatırım Uzmanlığı ayrıca, gayrimenkul yatırım sektöründe müşterilerine sektörde bilinirliği yüksek firmalar ile proje bazlı birçok alternatif sunmaktadır.

Hızlı ve uluslararası standartlarda çözümler üreten İsmailbeyli Gayrimenkul Danışmanlık ve Yatırım Uzmanlığı kurumsal sorumluluk bilinciyle müşterilerine ulusal ve uluslararası alanda her türlü yatırım fırsatını mümkün kılabilmektedir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2018 İsmailbeyli Gayrimenkul. Tüm hakları saklıdır.